Seksiyonel Kapı Sistemleri

Otomatik seksiyonel kapı sistemleri endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle depoların girişinde kullanılan bu kapılar. Mal indirip bindirirken kolaylık sağlar. Dışarıda olması sebebiyle hava şartlarına dayanıklıdır. Uzun ömürlü olması ve hız gerektiren yükleme boşaltma çalışmalarında kullanılan bu kapılar, izolasyonu ön planda tutan kapı sistemleridir. Depo, garaj, atölye, fabrika gibi pek çok yerin giriş – çıkış kısımlarında tercih ediliyor. Özel ölçülerde seksiyonel kapı üretimi ve montajı yapmaktayız.

Seksiyonel Kapıların Özellikleri Nelerdir

Seksiyonel kapılar sağlam bir gövdeye sahip olması ve hızlı haraket edebiliyor olması nedeni ile sürekli yük indirip boşaltanlar tarafından tercih edilmektedir. İçinin poliüretan dolgu olması, dışının ise çelik veya alüminyum panellerle kaplı olması ile son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. bu kapıların gün içerisinde sürekli olarak indirilip kaldırılması nedeniyle sürtünmeden dolayı aşınma yapmaz, darbe emici özelliği sayesinde maksimum güvenlik ve uzun kullanım ömrü sunar.

Seksiyonel kapıların paneller arasında kauçuk fitiller kullanılmaktadır. Bu sayede sızdırma yapmazlar. Bu ürünlerde düzenli bakım yapılması halinde ortalama ömür 10 yılın üzerinde olmaktadır. Zamanla yaylar yıpranır ve metal yorgunluğu nedeni ile değişmesi gerekir. Uzun süre kullanım sonunda sadece yay masrafı yaparak yıllarca kullanabilirsiniz. Tüm Bunların yanı sıra otomatik seksiyonel kapılar halatlarının yada yaylarının kırılması nedeniyle ani düşmelere karşı emniyet sistemleri bulunmaktadır.

Seksiyonel Kapılarda Keşif ve Fiyatlandırma

Otomatik seksiyonel kepenk siparişi vermeden önce montaj yapılacak konuma gelip uygun olup olmadığı kontrol edilir. Deneyimli ekibimiz montaj yapılacak yerin ölçüsünü aldıktan sonra model seçilir, çizim yapılır ve renk belirlenir. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra eldeki veriler ile size uygun fiyat teklifi sunulur. Ürünü ve fiyatı onaylamanız durumunda hızlıca üretimine geçilir ve montaj tamamlanır. Uygun seksiyonel kepenk fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

Seksiyonel Kapılar Galeri