OTOMATİK BARİYER

Otomatik bariyer sistemleri, geçiş kontrol sistemleri olarak da bilinen otopark veya bahçelerin araç giriş ve çıkışlarını kontrol etmek için kullanılır. Araç güvenliğini sağlamak ve giriş çıkışları denetim altına almak için kullanılan bu sistemlerin amaca ve mekana bağlı olarak uzun kollu, mantar tipleri bulunmaktadır. Her bir sistemin kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Bu ürünlerin temel özellikleri arasında parabolik-sinüsoidal kol hareketi, elektronik yumuşak kalkış, hızlı açılma – yavaş kapanma, emniyet fotoseli, sıkışma algılama, otomatik kapanma, kol kilitlenmesi, akü ile kullanım, manuel kullanım ve uzaktan kumanda ile kontrol özellikleri bulunur.

Otomatik Bariyerlerin Özellikleri Nelerdir

Otomatik bariyerler uzaktan kumanda, loop dedektörü, kartlı geçiş ve buton sistemi ile çalışabilmektedir. Şifreli kart sistemi sayesinde yabancıların girişi engellenmiş olur. buton olarak parmak izi okutucu da kullanılabilmektedir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde açıldıktan bir süre sonra eğer kumandadan kapatılmazsa belirlenen süreden sonra kendi kendine kapanır. Elektrik kesilmesi halinde akü ile kullanılabilir bu imkan yoksa manuel olarak da hareket ettirebilmektedirler.

Fotoseller sayesinde olası bir geçişte elektronik sıkışma algılama devreye girerek kapıyı durdurur. Bariyerden beklenen önemli bir kullanım özelliği hızlı bir şekilde açılmasıdır. Hatalı kullanımı minimuma indirmek ve otoparkların etkili bir şekilde kontrol altında tutulmasını sağlamak için kol altında bariyer açıkken yeşil, kapalıyken kırmızı renkte yanan led sistemi ve gece karanlığında belli olması için flaşör bulunmaktadır.

Otomatik Bariyerler için Keşif ve Fiyatlandırma

Otomatik bariyer sistemi siparişi vermeden önce montaj yapılacak konuma gelip uygun olup olmadığı kontrol edilir. Deneyimli ekibimiz montaj yapılacak yerin ölçüsünü aldıktan sonra model seçilir, çizim yapılır ve renk belirlenir. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra eldeki veriler ile size uygun fiyat teklifi sunulur. Ürünü ve fiyatı onaylamanız durumunda hızlıca üretimine geçilir ve montaj tamamlanır. Uygun otomatik bariyer fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

Otomatik Bariyer Sistemleri Galeri