Ucuz Alüminyum Kepenk Modelleri

Alüminyum kepenk modelleri piyasada oldukça rağbet görmektedir. Alüminyum kepenklerin ham maddeleri adından da anlaşılacağı üzere alüminyumdur. Bu nedenle daha hafif ve daha uygun fiyatlıdır. Bu modellerde güvenirliği artırmak için poliüretan dolgu kullanılmaktadır. Bu profillerden üretilen kepenkler ısı yalıtımına katkıda bulunur. Alüminyum kepenk modellerini mağaza, kuyumcu, banka, depo gibi pek çok alanda kullanabilirsiniz. Bu nedenle bina dış görünüşüne veya logo, tabela gibi görsellerinize uygun renk ve tasarım seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra ihtiyaca göre transparan olarak tabir ettiğimiz mikro delikli model ile iç bölümün dışarıdan görünmesi sağlanabilmektedir. Otomatik Alüminyum Kepenk sistemleri diğer tüm sistemlerde ki gibi kumanda veya bir buton ile çalışmaktadır. Elektrik kesintilerinde ise manüel olarak açıp kapatabilirsiniz.

Alüminyum Kepenklerin Özellikleri Nelerdir

Alüminyum otomatik kepenk sistemleri, kolay kullanımları ve güvenliği üst seviyeye getirmeleri nedeni ile rağbet görmektedir. Alüminyum otomatik kepenk sistemleri eski sistem kepenklere göre çok daha estetik görünür. Alüminyum kepenkler diğer türlere göre çok daha hafiftir. Bu nedenle çalışırken çok daha az gürültü çıkartırlar. Alüminyumlar paslanmaya karşı direnci en yüksek metallerdir. bu nedenle uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Kişiye özel şifreli kumanda sistemi sayesinde güvenliği üst düzeye çıkartır.

Alüminyum Kepenk Keşif ve Fiyatlandırma

Alüminyum kepenk ihtiyacınız olduğunda ilk olarak ekiplerimiz belirttiğiniz konuma gelmektedir. İşinde uzman ekibimiz montaj yapılacak mekanın ölçüsünü aldıktan sonra isteğiniz doğrultusunda uygun bir model seçilir, çizim yapılır ve renk belirlenir. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra eldeki veriler doğrultusunda size uygun fiyat teklifi sunulur. Ürün ve fiyat sizin tarafından onaylandıktan sonra hızlı bir şekilde üretimine geçilir ve montaj tamamlanır. Uygun ve kaliteli otomatik alüminyum kepenk fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

Alüminyum Kepenk Galeri