İstanbul Anadolu Yakası Avrupa Yakası Otomatik Kepenk Sistemleri

İstanbul Şile ve civarına hizmet veren firmamız çelik kepenk, alüminyum kepenk, seksiyonel kapı sistemleri, otomatik bariyer sistemleri, kayar bahçe kapıları ve otomatik panjur sistemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kepenk tamiri, özel ölçü üretim ve montaj servisi olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. biKEPENK, otomatik kepenk sistemleri hizmetini, kurmuş olduğumuz kendi servis ağımızla sizlerden gelen talep doğrultusun da istenilen konuma hızlıca geliyoruz.

Şile’de hizmet verdiğmiz mahalleler ağaçdere mahallesi, ağva merkez mahallesi, ahmetli mahallesi, akçakese mahallesi, alacalı mahallesi, avcıkoru mahallesi, balibey mahallesi, bıçkıdere mahallesi, bozgoca mahallesi, bucaklı mahallesi, çataklı mahallesi, çavuş mahallesi, çayırbaşı mahallesi, çelebi mahallesi, çengilli mahallesi, darlık mahallesi, değirmençayırı mahallesi, doğancılı mahallesi, erenler mahallesi, esenceli mahallesi, geredeli mahallesi, göçe mahallesi, gökmaşlı mahallesi, göksu mahallesi, hacı kasım mahallesi, hacıllı mahallesi, hasanlı mahallesi, imrendere mahallesi, imrenli mahallesi, isaköy mahallesi, kabakoz mahallesi, kadıköy mahallesi, kalem mahallesi, karabeyli mahallesi, karacaköy mahallesi, karakiraz mahallesi, karamandere mahallesi, kervansaray mahallesi, kızılca mahallesi, korucu mahallesi, kömürlük mahallesi, kumbaba mahallesi, kurfallı mahallesi, kurna mahallesi, meşrutiyet mahallesi, oruçoğlu mahallesi, osmanköy mahallesi, ovacık mahallesi, sahilköy mahallesi, satmazlı mahallesi, sofular mahallesi, soğullu mahallesi, sortullu mahallesi, şuayipli mahallesi, teke mahallesi, ulupelit mahallesi, üvezli mahallesi, yaka mahallesi, yaylalı mahallesi, yazımanayır mahallesi, yeniköy mahallesi, yeşilvadi mahallesi bulunmaktadır.

KEPENK NEDİR?

Kepenk, genellikle işyeri, garaj ve bunun gibi giriş ve çıkış olan yerleri kapatmakta kullanılır. Kepenk’in menteşeli veya diğer sistem kapılarına göre birçok avantajı vardır. Örneğin, yukarı toplandığı için kullanım alanından yer işgal etmez. Açıp-kapama otomatik kepenkte insan gücü gerektirmez. Kumandalı kepenk olduğu için kumandayla açılabilir. Günümüzde galvaniz sacdan imal edilen çelik kepenkler vardır. Bunları ucuz kepenk kaliteli kepenk olarak ayıran özellik kullanılan galvaniz sac kalınlığıdır. Kaliteli kepenk en az 0,80 mm kalınlığında olmalıdır. Firmamızın Çelik Kepenk veya Galvaniz Kepenk, hepsi elektrikli kepenk olmak koşuluyla kullanılan sac kalınlığı en az 0,80 mm. dir.

SEKSİYONEL KAPI

Seksiyonel kapı, genellikle giriş kısmı geniş ve yüksek olan ambar, kargo ve sevkiyat depoları gibi yerlerde tercih edilir. Çelik Kepenk’e göre daha hızlıdır ve daha büyük ölçülerde imal edilebilir. Seksiyonel Kapı, halk arasında Katlanır Kapı olarakta bilinir. Çelik Kepenk’e göre daha ağırdır ve güvenlik sistemi ön planda tutulmuştur. Motorlu Kepenk’e göre fiyatı çok daha yüksektir. Garaj kapısı olarakta kullanılabilir.

BARİYER

Kollu Bariyer, genellikle otopark girişleri için kullanılır. Güvenlik amaçlı değil, daha çok izinsiz araç giriş – çıkışını engellemek için kullanılır. Bunlarda Çelik Kepenk gibi uzaktan kumandalıdır.

ALÜMİNYUM KEPENK

Alümünyum Kepenk, Çelik kepenk’e oranla güvenliği daha düşük, malzeme daha yumuşaktır. Genellikle AVM tarzı iç mekanlarda tercih edilir. Malzemesinin alüminyum olmasından dolayı Çelik Kepenk’e göre fiyatı daha yüksektir. Avantajı biraz daha sessiz çalışmasıdır.