KAYAR BAHÇE KAPISI

Kayar bahçe kapıları daha çok insan trafiğinin yoğun olduğu bölümler için tercih edilse de araç trafiğinin kontrolü içinde kullanılmaktadır. villa kapıları, garaj kapıları, bahçe kapıları, apartman kapısı, bina kapıları, okul kapıları, fabrika, iş yerlerinin giriş-çıkışları için kayar bahçe kapıları kullanılmaktadır. Kayar kapılar raylı bir sistem üzerinde motor yardımı ile otomatik olarak tek bir kanatla ileri geri şeklinde hareket eder.

Kayar Bahçe Kapılarının Özellikleri Nelerdir

Giriş – Çıkışın yoğun olduğu mekanlarda kurulan bu sistemler, mevcut sensörleri sayesinde insan gücüne gereksinim duymadan çalışmaktadır. Bu tür sistemler seçilirken kapının ağırlığı ve uzunluğu önemlidir. Yana kayar kapı sistemleri güvenliği sağlamak için yumuşak başlangıç ve bitiş fonksiyonuna sahiptir. Bu kapı türlerinde hızlı bir açılış beklenir. Ancak edindiğimiz tecrübeler gösteriyor ki kapanışların hızlı olmaması gerekiyor. Acelecilik kazalara neden oluyor. Bu nedenle açılışlar hızlı olurken kapanışlar yavaş olmalıdır. Kayar bahçe kapıları 7 / 24 dışarıda olduğu için, zor hava şartlarında bile paslanmadan ve çürümeden kalabilmelidir. Dayanıklı malzeme ve boyama işlemi ile yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz. Otomatik kayar bahçe kapılarında kullanılan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre uygun olarak seçilir. Motor seçiminde önemli bir faktör kullanıcı sayısıdır. Günde kaç araç girip çıkıyor, ne kadar yaya trafiği oluşuyor bu sayı çıkartılmalı ve buna göre motor seçimi yapılmalıdır.

Kayar Bahçe Kapıları için Keşif ve Fiyatlandırma

Otomatik kayar kapı siparişi vermeden önce montaj yapılacak konuma gelinip ürünün uygun olup olmadığı kontrol edilir. Deneyimli ekibimiz montaj yapılacak yerin ölçüsünü aldıktan sonra model seçilir, çizim yapılır ve renk belirlenir. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra eldeki veriler ile sizin için en uygun fiyat teklifi sunulur. Ürünü ve fiyatı onaylamanız durumunda hızlıca üretimine geçilir ve montaj tamamlanır. Uygun otomatik kayar bahçe kapısı fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçiniz.

Yana Kayar Bahçe Kapısı