İstanbul Anadolu Yakası Avrupa Yakası Otomatik Kepenk Sistemleri

İstanbul Beykoz ve civarına hizmet veren firmamız çelik kepenk, alüminyum kepenk, seksiyonel kapı sistemleri, otomatik bariyer sistemleri, kayar bahçe kapıları ve otomatik panjur sistemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Kepenk tamiri, özel ölçü üretim ve montaj servisi olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunuyoruz. biKEPENK, otomatik kepenk sistemleri hizmetini, kurmuş olduğumuz kendi servis ağımızla sizlerden gelen talep doğrultusun da istenilen konuma hızlıca geliyoruz.

Beykoz’de hizmet verdiğmiz mahalleler acarlar mahallesi, akbaba mahallesi, alibahadır mahallesi, anadolu hisarı mahallesi, anadolu kavağı mahallesi, anadolufeneri mahallesi, baklacı mahallesi, bozhane mahallesi, cumhuriyet mahallesi, çamlıbahçe mahallesi, çengeldere mahallesi, çiftlik mahallesi, çiğdem mahallesi, çubuklu mahallesi, dereseki mahallesi, elmalı mahallesi, fatih mahallesi, göksu mahallesi, göllü mahallesi, görele mahallesi, göztepe mahallesi, gümüşsuyu mahallesi, incirköy mahallesi, ishaklı mahallesi, kanlıca mahallesi, kavacık mahallesi, kaynarca mahallesi, kılıçlı mahallesi, mahmutşevketpaşa mahallesi, merkez mahallesi, ortaçeşme mahallesi, öğümce mahallesi, örnekköy mahallesi, paşabahçe mahallesi, paşamandıra mahallesi, polonezköy mahallesi, poyrazköy mahallesi, riva mahallesi, rüzgarlıbahçe mahallesi, soğuksu mahallesi, tokatköy mahallesi, yalıköy mahallesi, yavuz selim mahallesi, yeni mahalle mahallesi, zerzavatçı mahallesi bulunmaktadır.

KEPENK NEDİR?

Kepenk, genellikle işyeri, garaj ve bunun gibi giriş ve çıkış olan yerleri kapatmakta kullanılır. Kepenk’in menteşeli veya diğer sistem kapılarına göre birçok avantajı vardır. Örneğin, yukarı toplandığı için kullanım alanından yer işgal etmez. Açıp-kapama otomatik kepenkte insan gücü gerektirmez. Kumandalı kepenk olduğu için kumandayla açılabilir. Günümüzde galvaniz sacdan imal edilen çelik kepenkler vardır. Bunları ucuz kepenk kaliteli kepenk olarak ayıran özellik kullanılan galvaniz sac kalınlığıdır. Kaliteli kepenk en az 0,80 mm kalınlığında olmalıdır. Firmamızın Çelik Kepenk veya Galvaniz Kepenk, hepsi elektrikli kepenk olmak koşuluyla kullanılan sac kalınlığı en az 0,80 mm. dir.

SEKSİYONEL KAPI

Seksiyonel kapı, genellikle giriş kısmı geniş ve yüksek olan ambar, kargo ve sevkiyat depoları gibi yerlerde tercih edilir. Çelik Kepenk’e göre daha hızlıdır ve daha büyük ölçülerde imal edilebilir. Seksiyonel Kapı, halk arasında Katlanır Kapı olarakta bilinir. Çelik Kepenk’e göre daha ağırdır ve güvenlik sistemi ön planda tutulmuştur. Motorlu Kepenk’e göre fiyatı çok daha yüksektir. Garaj kapısı olarakta kullanılabilir.

BARİYER

Kollu Bariyer, genellikle otopark girişleri için kullanılır. Güvenlik amaçlı değil, daha çok izinsiz araç giriş – çıkışını engellemek için kullanılır. Bunlarda Çelik Kepenk gibi uzaktan kumandalıdır.

ALÜMİNYUM KEPENK

Alümünyum Kepenk, Çelik kepenk’e oranla güvenliği daha düşük, malzeme daha yumuşaktır. Genellikle AVM tarzı iç mekanlarda tercih edilir. Malzemesinin alüminyum olmasından dolayı Çelik Kepenk’e göre fiyatı daha yüksektir. Avantajı biraz daha sessiz çalışmasıdır.